Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XL Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim".
Głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad XL sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie w sprawie przyjęcia protokołu z XXXIX sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie nadania nazwy dla mostu na rzece Kamionka w miejscowości Duża Cerkwica.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | wstrzymał się |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie likwidacji Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Dąbrowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Kamień Krajeński na rok szkolny 2022/2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą zmieniającą uchwałę w sprawie zasad udzielenia i rozmiaru obniżek godzin zajęć dla nauczycieli, którym powierzono stanowiska kierownicze, zasad rozliczania tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli, dla których ustalony plan zajęć jest różny w poszczególnych okresach roku szkolnego, określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli niewymienionych w art. 42 ust. 3 ustawy Karta Nauczyciela.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kamień Krajeński.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą zmieniającą uchwałę Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Kamień Krajeński na rok 2022.(12)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wniesienia wkładu pieniężnego do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamieniu Krajeńskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | przeciw |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | przeciw |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie określenia zakresu pomocy zapewnianej obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terenie tego państwa.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie i przystąpienie Gminy Kamień Krajeński do Stowarzyszenia Obszaru Prowadzenia Polityki Terytorialnej Powiatu Sępoleńskiego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | wstrzymał się |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |
Głosowanie nad uchwałą zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych na lata 2021 – 2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek Betin | za |
2 | Patrycja Delekta | za |
3 | Jarosław Dobek | za |
4 | Dariusz Foleżyński | za |
5 | Bogdan Januszewski | za |
6 | Jacek Kucharski | za |
7 | Sabina Lubińska | za |
8 | Piotr Łukarski | za |
9 | Natalia Marciniak | za |
10 | Eugeniusz Rekowski | za |
11 | Sebastian Skaja | za |
12 | Kazimierz Warylak | za |
13 | Ewa Wiese | za |
14 | Eugeniusz Stryszyk | nieobecny |
15 | Grzegorz Szymanowicz | nieobecny |